garlic capsCzosnek zaliczany jest do najbardziej znanych przypraw, a jego korzystny wpływ na ogólny stan zdrowia i odporność organizmu jest znany od wielu wieków. Zawiera ponad 200 substancji biologicznie czynnych, takich jak witaminy, składniki mineralne, aminokwasy i enzymy. Długotrwałe przyjmowanie czosnku, obniża jego frakcję LDL, chroniąc w ten wewnętrzne ściany naczyń krwionośnych przed powstawaniem złogów. Składniki aktywne czosnku znane są dodatkowo z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Kluczową substancją czynną czosnku jest allicyna, która charakteryzuje się mocnym działaniem antybiotycznym. Powstaje z alliny w trakcie miażdżenia ząbków czosnku.

Wpisy o tej dobroczynnej roślinie można znaleźć nawet w najstarszych odnalezionych zapiskach. Wiadomo z nich, że Egipscy budowniczy piramid otrzymywali czosnek, cebulę, a dodatkowo rzodkiewkę, żeby uniknąć chorób zakaźnych. Czosnek był również uwzględniony w diecie rzymskich żołnierzy.

W starożytności czosnek był przede wszystkim uważany za afrodyzjak. Rzymianie poświęcili go bogini płodności Ceres i przyrządzali z niego napój miłosny. W średniowieczu uważano, że czosnek pobudza do nierządu, ale leczy też impotencję spowodowaną przez złe czary. Dziś wiemy, że jest doskonałym środkiem przeciwmiażdżycowym i obniżającym ciśnienie.

Garlic Caps zawiera bezzapachowy koncentrat olejku czosnku chińskiego, który posiada większą moc niż nasz pospolity czosnek.
Czosnek uprawiany w domach w swym składzie zawiera ponad 200 aktywnych, biologicznych substancji m.in. ajeon i allicyna mają one postać lotną i znajdują się jedynie w świeżo zerwanym czosnku- maksymalnie do 3 tygodni po zbiorze.
Kapsułka Garlic Caps
posiada w swym składzie skoncentrowaną ilość składników.
1 kapsułka Garlic Caps odpowiada sile działania 1 małej główki czosnku.

Naukowcy porównali moc działania allicyny do penicyliny. Stosunek jest jak 1:15, czyli 1 mg allicyny ma moc działania 15 mg penicyliny.

Czosnek dezynfekuje jelita, działa żółciopędnie i przeciwpasożytniczo, a nawet łagodzi ból po ukłuciu owadów i bóle miesiączkowe. Czosnek jest także doskonałym kosmetykiem – a właściwie należałoby powiedzieć odmładzaczem. Jego jedzenie hamuje wydzielanie wolnych rodników, co opóźnia procesy starzenia, a ponieważ czosnek poprawia krążenie krwi i przemianę materii – wpływa też korzystnie na wygląd skóry w ogóle, nie mówiąc już o urokach dowitaminizowania cery akurat na przedwiośniu.
Czosnek działa jako środek zmniejszający przekrwienie. Poprzez powodowanie pocenia się czosnek pomaga w obniżaniu gorączki. Uważa się, że czosnek potrafi znacznie obniżyć poziom cholesterou we krwi. Czosnek również redukuje ciśnienie krwi, a co za tym idzie pomaga w zapobieganiu ataków serca i wylewów. Czosnek otwiera naczynia krwionośne zwiększając przepływ krwi do tkanek, poprawia krążenie.
Ostatnie badania naukowe dowiodły, że czosnek działa jako skuteczny przeciwutleniacz, a jego siarkowe składniki posiadają właściwości przeciwrakowe. Naukowcy twierdzą także, że czosnek chroni ciało przed wpływami zanieczyszczenia środowiska i nikotyny.

kapsulki.jpg

1 kapsułka GARLIC CAPS zawiera:

  • • Czosnek bezwonny 350 mg
  • • Pietruszka 250 mg

Ze względu na swoją postać – kapsułki żelowe i wchłanialność jelitową, jak również z brakiem zapachu czosnek chętnie przyjmowany jest nawet przez małe dzieci.

Należy zawsze popijać go dużą ilością płynów.

CENA: 43 Zamów GARLIC CAPS


Zamówienia można również składać telefonicznie pod numerem telefonu:

501 405 832 lub 883 744 744

lub pocztą elektroniczną: sklep@suplementy24h.pl

gg3481727

Comments are closed.