Morinda citrifolia jest wiecznie zieloną rośliną, osiągająca 10 metrów wysokości. Występuje jedynie w Polinezji, Malezji, Australii i południowo-wschodniej Azji. Jej wysokość sięga 10 metrów. Świat zauważył tę roślinę dzięki niesłychanie bogatemu składowi jej owocu. Ta swoista królowa owoców zawiera aż 18 różnych aminokwasów, a w tym także te, których nasz organizm nie potrafi sam wygenerować. Składniki mineralne owocu, jak sód, potas, żelazo, magnez i mangan gwarantują organizmowi optymalną ich podaż. Obecność witamin efektywnie wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a składniki antyoksydacyjne przyczyniają się do ochrony komórek ciała przed atakiem wolnych rodników. Noni doskonale wspiera organizm w samoregeneracji. Jednym z najważniejszych składników jest cząsteczka, zwana prokseroniną. Z prokseroniny organizm produkuje kseroninę, która jest nieprawdopodobnie pożyteczna dla organizmu, gdyż bierze udział w bardzo istotnych procesach fizjologicznych. Z dobrym skutkiem wspomaga komórki, a ponadto prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego i hormonalnego. Istnieją sytuacje, które mogą zwiększyć zapotrzebowanie organizmu na kseroninę, niemniej jednak największy wpływ ma stres i zwiększony wysiłek umysłowy i fizyczny. Małe ilości prokseroniny znajdują się w pożywieniu, jednakże poziom jej zawartości w owocach noni jest zaskakujący.

noni5.jpgOwoc Noni- Moranda citrifolia od lat cieszy się dużym uznaniem w medycynie.
Noni zawiera składniki jakich nie posiada żadna inna roślina.
Polinesian noni jest preparatem liofilizowanym tzn. nie ulega pasteryzacji, w preparacie zachowane są pełne wartości odżywcze, enzymy, witaminy, aminokwasy, mineralne chylaty, flawonoidy- wszystkie te składniki, które są najcenniejsze dla organizmu.

W 30 mg soku Polinesian Noni znajduje się:

  • Liofilizowany owoc noni 1000 mg

DAWKOWANIE – 30 ml soku dziennie ½ godziny przed posiłkiem

POLINESIAN NONI to jedyny w Polsce „żywy” produkt z owocu noni, gwarantujący wysoką jakość, 100% naturalność biologicznie czynnych składników i największą z możliwych moc działania owocu noni.


CENA: 200 zł Zamów POLINESIAN NONI

Zamówienia można również składać telefonicznie pod numerem telefonu:

501 405 832 lub 883 744 744

lub pocztą elektroniczną: sklep@suplementy24h.pl

gg3481727

Comments are closed.