Nopal (Opuntia streptacantha) jest rośliną należącą do rodziny kaktusów z gatunku Opuntia, o wspaniałych kwiatach. Występuje w Meksyku, USA, a dodatkowo można go spotkać na Wyspach Kanaryjskich.
Roślina jest bardzo dobrym źródłem witamin (C, B1, B2, niacyny), bioflawonoidów oraz dodatkowo składników mineralnych takich jak potas i wapń, które wspomagają prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. Jest znakomitym źródłem łatwo przyswajalnych białek. Zawiera 17 rodzajów aminokwasów, a spośród nich 8 jest aminokwasami niezbędnymi, egzogennymi tzn. takimi, które można dostarczyć organizmowi wyłącznie ze źródeł zewnętrznych. Właściwy metabolizm korzystnie wpływa na masę ciała. Pustynny kaktus ma również cenny błonnik, który wywołuje uczucie sytości, a zatem jest świetną pomocą w diecie odchudzającej. Z tego powodu Nopalin za każdym razem należy przyjmować, popijając dużą ilości wody, ażeby błonnik mógł odpowiednio napęcznieć
.

Nopal jest pomocny zarówno w procesie trawienia, jak i w zmniejszaniu apetytu, co ma duże znaczenie w stabilizowaniu masy ciała, a dodatkowo w diecie odchudzającej. Nopal w korzystny sposób wpływa na cały organizm, przede wszystkim na układ krążenia, układ odpornościowy, nerwowy, na pracę gruczołów dokrewnych.


tabletki.jpg

1 tabletka Nopalin zawiera:

Wysuszony Nopal 300 mg

CENA: 95 zł Zamów NOPALIN

Zamówienia można również składać telefonicznie pod numerem telefonu:

501 405 832 lub 883 744 744

lub pocztą elektroniczną: sklep@suplementy24h.pl

gg3481727

Comments are closed.