Dziś mało kto odżywia się regularnie, więc nawet nie sposób mówić w takich przypadkach o przestrzeganiu zasad zdrowego żywienia. Tak samo mało osób zastanawia się nad późniejszymi konsekwencjami takiego stylu życia. Przewód pokarmowy jest wszak nie tylko miejscem trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. To największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która systematycznie kontaktuje się z ogromną ilością różnorakich szkodliwych czynników pochodzących z zewnątrz, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych. Zaburzenie równowagi na tym poziomie niejednokrotnie może prowadzić do rozwoju wielu dolegliwości…

ParaProteX to zestaw odpowiednio dobranych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Przywracając harmonię na poziomie jelit, stwarzają komórkom układu immunologicznego odpowiednie warunki do pracy i regeneracji. Mogą także okazać się niezwykle pomocne podczas procesów oczyszczających organizm.

PARAPROTEX to suplement stworzony na podstawie wieloletnich obserwacji i doświadczeń ludzi z różnych zakątków świata. Naturalne składniki roślinne wchodzące w jego skład, udowodniły już swoje dobroczynne działanie przez wieki, a nawet tysiące lat. Misją współczesności było “jedynie” zebranie tych wszystkich cech w jeden produkt, jakim jest Paraprotex.

ZAWARTOŚĆ

  • 100 tabletek

SKŁAD

  • 1 tabletka zawiera:

CZOSNEK (12,5 mg)

działa nawet w rozcieńczeniu 1:250, od wieków znany w medycynie ludowej, jako środek wspomagający trawienie, a także skuteczny przeciw wirusom, bakteriom, pasożytom i grzybom. Działa selektywnie, nie naruszając pozytywnej flory bakteryjnej.

ORZECH WŁOSKI ( 37,5mg)
olej, zawarta w nim serotonina wywołuje uczucie nasycenia, jest więc zbawienna dla osób walczących z nadwagą, jest skuteczna w leczeniu stanów zapalnych żołądka i jelit. Juglon – aktywny składnik orzecha włoskiego – odgrywa ważną rolę w ochronie przed pasożytami.

ORZECH CZARNY ( 37,5 mg)
od wieków używany w Europie do leczenia różnych chorób. Wyciąg z owocu orzecha czarnego niszczy pasożyty, zwłaszcza robaki i pierścienice. Jest skuteczny w leczeniu czyraków i egzem skóry. Zawiera wiele witamin i minerałów, a zawarty w nim mangan jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, zwłaszcza mózgu.

BERBERYS ( 50 mg)
odmiana egipska dodawana była do mikstury do mumifikacji zwłok. Ma właściwości odkażające, niszczy bakterie, powodujące infekcje ran, czerwonkę, cholerę oraz mikroorganizmy wywołujące infekcje układu moczowo-płciowego.

MIRRA ( 50 mg)
okadzano nią pomieszczenia, żeby nie było much i innego robactwa.

OLEJ GOŹDZIKOWY ( 50 mg)
w stomatologii służy do likwidowania bólu zęba, ma bardzo silne właściwości antyseptyczne. Wpływa łagodząco na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego. Eugenol – substancja czynna goździków, jest silnym antyoksydantem niszczącym pasożyty jelitowe, bakterie i grzyby. Wzmacnia cały system odpornościowy.

CZERWONY JAŚMIN ( 150 mg)
(Rangoon creeper) – bardzo silne właściwości przeciwbakteryjne. Owoce tej rośliny ozdobnej od dawna wykorzystywane są prze mieszkańców Indii do wytwarzania maści na zmiany skórne, wywołane pasożytami, pestki leczą biegunkę i wysoką temperaturę a wyciąg z liści łagodzi bóle brzucha.

WYCIĄG Z Pan d’Arco
( 50 mg)

(skarb Inków) – od tysiąca lat wykorzystywany w lecznictwie ludowym w krajach Ameryki Południowej. Badania udowodniły jego skuteczność przeciwko zakażeniom wirusowym, pasożytom, grzybom i niektórym rodzajom nowotworów. Z komórek wątrobowych i in. komórek miąższowych wyrzuca „robactwo”

WYCIĄG Z PESTEK GREJFRUTA
( 25 mg)

badania laboratoryjne i kliniczne potwierdziły jego skuteczność wobec ponad 800 wirusów i bakterii, prawie 100 rodzajów grzybów i innych pasożytów. Co najważniejsze – nie niszczy przyjaznej flory bakteryjnej jelit .

Cena klubowa: 122 zł ZAMÓW ParaproteX

 

Zamówienia można również składać telefonicznie pod numerem telefonu

501 405 832 lub 883 744 744 pocztą elektroniczną: sklep@suplementy24h.pl

Cena: 107 zł ZAMÓW TERAZ

 

Zamówienia można również składać telefonicznie pod numerem telefonu

501 405 832 lub pocztą elektroniczną: sklep@suplementy24h.pl

Comments are closed.