W praktyce dzień w dzień człowiek narażony jest na stres przez różnego rodzaju sytuacje. Próba sprostania wymaganiom codziennego życia zarówno w domu jak również w pracy, konflikty, kłopoty finansowe, otaczający zewsząd huk, zanieczyszczone środowisko to czynniki wiążące się zazwyczaj z dużym stresem, który w perspektywie dłuższego czasu jest bardzo niekorzystny dla organizmu. Różeniec górski, który jest stosowany od wielu wieków stanowi naturalne rozwiązanie takich problemów.

Jest to roślina rosnąca na wysokości 3000 metrów n.p.m., zwana też „złotym korzeniem” albo „arktycznym korzeniem”. Ludność Południowej i Centralnej Azji od tysięcy lat wykorzystuje tę roślinę. Pierwsze zapiski dotyczące zdrowotnych właściwości Różeńca górskiego znajdują się już w najstarszych odnalezionych księgach tybetańskich. Różeniec górski to szczególny adaptogen, posiadający takie właściwości, które czynią go liderem spośród innych roślin adaptogennych. Aktywne składniki rośliny wspierają odporność organizmu, łagodzą objawy wywołane stresującym i napiętym stylem życia, ponadto wspomagają układ nerwowy. Posiadają ogólne właściwości energetyzujące.

Innym aktywnym składnikiem produktu jest cynk. Przyczynia się on do prawidłowego działania układu immunologicznego, jest też wymagany we właściwym przebiegu podziału komórek, a oprócz tego w funkcjonowaniu narządów rozrodczych. Składniki aktywne produktu poprawiają ogólne samopoczucie, pomagają utrzymać umysłową czujność i dostarczają organizmowi witalności. Są wyjątkowo zalecane osobom narażonym na nadmierny stres oraz codzienny wysiłek umysłowy czy fizyczny.


rozeniec-gorski-1.jpg
Różeniec górski

kapsulki.jpg1 kapsułka RHODIOLIN zawiera:

• Różeniec górski (Rhodiola rosea) 100 mg
• Cynk 5 mg

CENA: 107 zł Zamów RHODIOLIN

Zamówienia można również składać telefonicznie pod numerem telefonu:

501 405 832 lub 883 744 744

lub pocztą elektroniczną: sklep@suplementy24h.pl

gg3481727

Comments are closed.